Strona główna

Zachęcamy Państwa do włączenia się w pomoc dla mamy Karolinki, która uczęszcza do naszego przedszkola, poprzez udział w zbiórce. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Marty💗 Ponizej kilka słów od Pani Marty Bireckiej i link do zbiórki.

Dzień dobry!
Jestem mamą Karolinki Bireckiej z IV grupy. Choruję na nowotwór złośliwy-czerniak i w związku z ogromnymi kosztami leczenia i badania specjalistycznego w Niemczech uruchomiłam niedawno zbiórki na ten cel. Proszę o wsparcie i udostępnienie informacji o zbiórkach, gdyż mój zasięg jest mały.
Linki do zbiórek:
Z góry dziękuję za pomoc i udostępnienie ❤
Marta Birecka
Tel 724443927

Nasze przedszkole bierze udział w projekcie
„Zdrowe dzieci”

Projekt realizowany przez Ministerstwo Zdrowia, którego celem jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci do lat 6 oraz promocja zdrowych nawyków żywieniowych wśród ich rodziców, opiekunów i nauczycieli, personelu przedszkoli i żłobków

Nasza placówka stara się o tytuł Lidera Edukacji Włączającej.

"Edukacja włączająca - województwo łódzkie"
projekt rekomendowany prze Ministerstwo Edukacji i Nauki